Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystej akademii udział wzięli: dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły oraz uczniowie wszystkich klas ZSP.
Jak każdego roku uroczystość ta daje również okazję do podziękowania za pracę pedagogiczną, wyróżnienia nauczycieli oraz wręczenia im nagród.
Do podziękowań dołączył się także Samorząd Uczniowski, który wręczył pedagogom wspaniałe upominki, związane z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa.
O dobrą atmosferę tego dnia zatroszczyły się klasy: IV TL/TG oraz III LO pod kierunkiem wychowawczyń: pani Anny Górnickiej i pani Anny Pawelczyk. Występ młodzieży był wspaniały, zabawa była przednia. Nie obyło się nawet bez wspólnych śpiewów oraz tańcy.
Każdy nauczyciel na gali Oskarów otrzymał pamiątkowy puchar z indywidualną dedykacją.