Ślubowanie klas pierwszych i uroczystości związane z obchodami Święta Niepodległości

Jak co roku tak i w 2015 uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, które odbyło się 18.11.2015r. Podczas tego wydarzenia mieliśmy zaszczyt gościć przedstawiciela 23 Bazy Lotniczej z Mińska Mazowieckiego, Księdza proboszcza oraz rodziców uczniów.
To ważne wydarzenie z życia naszej społeczności zostało połączone z akademią o listopadowym Święcie Narodowym. Pani Małgorzata Mrozek wraz z klasą II LO oraz kilkoma uczniami z innych klas przygotowała ciekawy pokaz słowno-muzyczny, który na pewno pozostanie na długo w pamięci wszystkich zebranych. Szczególne podziękowania należy złożyć Grupie Rekonstrukcyjnej ”Warka” za udostępnienie strojów z minionych epok, które podkreśliły powagę i doniosłość wydarzenia.<br>

Ewelina Ignacak IV TH