„Koty za płoty”

Pod takim hasłem zostały zorganizowane w naszej szkole tegoroczne Otrzęsiny. Uczniowie czterech klas pierwszych, w tym trzech technikum i jednej Szkoły Branżowej, musieli zmierzyć się w sześciu konkurencjach.
Najwięcej emocji wzbudziło zbieranie ziemniaków na czas oraz ubijanie piany z białek. W ferworze walki niektórzy się zapomnieli i zamiast wrzucić do miski same białka, postanowili ubijać pianę z całych jajek.
Najzabawniejsza była ostatnia konkurencja- karaoke w której to pierwszoklasiści musieli wykazać się umiejętnością śpiewu.
Wszyscy świetnie się bawili, dopingując swoich kolegów.
Nad prawidłowością konkursu czuwało znakomite jury, pod przewodnictwem pani dyrektor Doroty Kreczmańskiej.
W zmaganiach najlepiej wypadła klasa 1 TL/TG, której wychowawcą jest pani Klaudia Skowrońska. Na drugim miejscu znalazła się klasa 1TL, na trzecim klasa 1TH i ostanie przypadło klasie 1SB. Zwycięska klasa otrzymała talon na pizzę.
Zabawę zorganizowała klasa III TL/TH wraz z wychowawcą panią Kamilą Stępniewską.