Nalewajcie wosku na wodę Ujrzyjcie swoją przygodę…

Wieczór Andrzejkowy, obchodzony zwykle w Wigilię Św. Andrzeja, przybrał w tym roku, w naszej szkole, formę Andrzejkowych Wróżb. Członkowie Samorządu Szkolnego postanowili uczcić tradycyjny zwyczaj „przepowiadania przyszłości” i wybrali ku temu przedpołudnie 29 listopada. Na uczniów ZSP w Warce, nauczycieli oraz innych pracowników szkoły czekały specjalnie przygotowane na tę okazję wróżby. Każdy mógł „poznać swoją przyszłość” a możliwości było wiele. Nie zabrakło oczywiście wróżenia z wosku oraz słynnych ciasteczek z przepowiednią. Po zakupieniu takiego ciasteczka szczęśliwcy mogli zyskać nawet 50 punktów dodatnich. Mamy nadzieję, że „Andrzejkowe Wróżby” wszystkim się podobały i staną się one tradycją naszej szkoły.