Otrzęsiny klas pierwszych

W jury była p. dyr. Dorota Kreczmańska, p. Aldona Rzeźnik, p. Magdalena Szymańska oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Dawid Jagiełło.
Po wszystkich konkurencjach klasom zostały podliczone punkty. Wygrała klasa I TL/TH. Nagrodą był kupon na pizzę dla całej klasy, który wręczyła pani dyrektor.
Na atmosferę podczas otrzęsin wpłynęła dekoracja tzn. diabły, pajęczyny, przyciemnione okna oraz kolorowe światła a także muzyka, która była świetnie dopasowana do konkurencji, ale i nie tylko. Dodatkowym efektem były stroje przedstawicieli klasy II TG/TL diabłów oraz zaproszenie do zabawy wychowawców klas pierwszych.
Dzięki świetnej organizacji i dobrej zabawie będzie to na pewno niezapomniane wydarzenie w naszej szkole..