Pilica wiosną zachwyca…

 Ileż to mieszkańców Warszawy przyjeżdża co weekend do naszego małego miasta, aby wziąć udział w spływach kajakowych i podziwiać przepiękne krajobrazy. Postanowiliśmy więc sprawdzić czy rzeczywiście jest tak pięknie, jak głoszą plotki 😉 14.06.2016 r. Samorząd Uczniowski zorganizował spływ kajakowy z Białej Góry do Warki. Wraz z opiekunkami Panią Magdaleną Szymańską i Panią Klaudią Skowrońską oraz z ratownikami Panią Patrycją Wielgus i Panem Pawłem Adamczykiem punktualnie o 10:00 wsiedliśmy do kajaków i wystartowaliśmy. Początkowo były pewne problemy…prawa strona myliła się z lewą…i jak tu wiosłować?? 😉 Niektórzy tak bardzo chcieli podziwiać naturę, że próbowali pływać od jednego brzegu do drugiego;-) Ale po paru minutach wszyscy opanowali sztukę wiosłowania. Cóż…przyznajemy, że podzielamy zachwyt Warszawiaków 🙂 Zabawa wyśmienita, widoki przepiękne i jaki relaks. A na dodatek po dopłynięciu do Warki zasiedliśmy przy ognisku i piekliśmy kiełbaski. Gorąco polecamy taka formę wypoczynku i mamy nadzieję, że był to pierwszy lecz nie ostatni spływ w kajakowy w naszej szkole.