Spotkanie z przedstawicielką firmy TANAKE

W środę 25.10.2017 w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielką firmy TANAKE p. K. Szumełdą, w którym uczestniczyły klasy: IV TG, IITG/Th i III TH. Inicjatorką spotkania była p. A. Wodzińska, opiekunami p. A. Rzeźnik i p. M. Kwiatkowski.
W branży wyposażenia obiektów gastronomicznych TANAKE jest firmą rozpoznawalną przez inwestorów na całym świecie. Prowadzi działalność w zakresie projektowania i dystrybucji sprzętu gastronomicznego. Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość zobaczenia realizacji projektów firmy, m.in. Restauracji Tajskiej w Warszawie, Szpitala św. Elżbiety w Warszawie, Hotelu Merkury w Krakowie, Stadionu Narodowego i Stadionu Legii. Młodzież dowiedziała się jak wygląda proces wyposażania kuchni w obiektach hotelarskich i gastronomicznych oraz czym różni się sprzęt w tych obiektach.