Targi Edukacyjne 2018

24 lutego 2018 r. przedstawiciele uczniów różnych klas naszej szkoły udali się pod opieką nauczycieli na Targi Edukacyjne, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce. Byliśmy jedną spośród 13 prezentujących się szkół ponadgimnazjalnych. Podczas targów poznaliśmy wielu nowych ludzi – uczniów, ich rodziców. Odbyliśmy mnóstwo ciekawych rozmów, podczas których opowiadaliśmy
o szkole, udzieliliśmy odpowiedzi na wiele pytań. Poznaliśmy również oczekiwania uczniów gimnazjum wobec przyszłej oferty edukacyjnej wymarzonej szkoły. Mamy nadzieję, że nasza obecność na targach ułatwi wielu młodym ludziom podjęcie decyzji o wyborze przyszłego kierunku kształcenia. Przygotowaliśmy dla gimnazjalistów różne niespodzianki: babeczki z wróżbami, konkurs z nagrodami oraz foto-budkę gdzie uczniowie mogli się przebierać w stroje związane z zawodami, w których kształci nasza placówka. Na pamiątkę dostawali zdjęcie.

ZAPRASZAMY DO NAS !!!