Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018. Tradycyjnie jak co roku, gospodarz szkoły Pani Dyrektor Dorota Kreczmańska przywitała wszystkich nauczycieli, rodziców, zaproszonych gości: Panią Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia i Promocji Powiatu Barbarę Orłowską i księdza Stanisława Dobkowskiego oraz zgromadzoną młodzież. Uczniowie zostali zapoznani z harmonogramem pracy na obecny rok szkolny a klasy pierwsze dodatkowo poznały swoich nowych wychowawców.
Podczas uroczystości witaliśmy na nowo Pana Henryka Budzińskiego, który wrócił na stanowisko Kierownika d/s zajęć praktycznych, a podziękowaliśmy za roczną pomoc i pracę Panu Markowi Michałowskiemu, który uczy w naszej szkole przedmiotów zawodowych i zastępował Pana Henryka Budzińskiego.
Zatem rok szkolny 2017/2018, uważamy za rozpoczęty.