Wigilia Szkolna

19.12.2017 w naszej szkole odbyła się Wigilia Szkolna. Świąteczny nastrój stworzyli występujący gościnnie pan Bogdan Sabała i Sławomir Klimczuk z zespołu „Ostatnia Paczka”. Ks. Przemysław Bogusz z parafii św. Mikołaja, występujący w roli solisty, oczarował wszystkich swoim talentem wokalnym śpiewając kolędy i pastorałki. Równocześnie zrealizowany był program ,,Dzień Dobry ZSP”, gdzie gośćmi specjalnymi programu byli: Aledona Barszcz (p. Aldona Rzeźnik), perfekcyjna Pani domu (p. Aleksandra Bartuszek), św. Mikołaj z reniferem (Mateusz Lutek oraz Mateusz Wilewski), Ojciec Mateusz (Bartosz Kuciak).

Podczas uroczystości był przeprowadzony również konkurs na najładniej zaśpiewaną kolędę. Najlepiej w tej roli wypadła klasa IITG/TH z kolędą ,,Kto wie”.

Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor Dorota Kreczmańska połamała się symbolicznie opłatkiem z przedstawicielami poszczególnych klas, życząc wszystkim dużo spokoju i radości w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Uczniowie ten świąteczny nastrój przenieśli do swoich klas gdzie kontynuowali spotkania przy wigilijnych stołach ze swoimi wychowawcami.