Wycieczka do Airport Hotel Okęcie.

W sercu biznesowej części Warszawy elegancją wyróżnia się Airport Hotel Okęcie. Jest on ekspresją współczesnego hotelarstwa poprzez łączenie najnowocześniejszych rozwiązań z sentymentem do domowego ciepła, gościnności, doskonałej kuchni i uważnej obsługi.
I właśnie do tego wyjątkowego hotelu wybrali się uczniowie klasy II i III TH wraz z p. A. Wodzińską i p. H. Rejnchard 19 lutego 2018roku.
Młodzież miała możliwość zobaczenia jak działa hotel od środka oraz na czym polega praca w poszczególnych działach.
Uczniowie zwiedzili pokoje hotelowe, apartamenty i recepcję. Zajrzeli do strefy relaksu Wellness & Fitness oraz sprawdzili jak działa gastronomia, w tym: stylowa Restauracja Polska, casualowa Restauracja Mirage, oryginalny Aviator Bar & Lounge oraz Czekolada Café. Cały „spacer” po hotelu odbywał się pod przewodnictwem pracowników poszczególnych działów, którzy dzielili się wiedzą i doświadczeniem oraz zdradzali sekrety zawodowe.
Choć obiekt jest duży (263 przestronne pokoje, 17 sal konferencyjnych, 2 restauracje, czekoladziarnia, 2 bary, strefa relaksu) zachowuje kameralność, a personel charakteryzuje indywidualne podejście, czego młodzież mogła doświadczyć podczas wycieczki.
Na zakończenie nasi hotelarze mieli możliwość spróbowania wyrobów cukierniczych przygotowanych przez Michała Iwaniuka (cukiernik, który będzie reprezentował Polskę podczas World Chocolate Masters 2018 w Paryżu).

HOTELARZE
z II i III klasy