4 Targi Edukacyjne

22 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce odbyły się już 4 Targi Edukacyjne dla uczniów i rodziców klas trzecich gimnazjalnych i ósmych szkoły podstawowej. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przygotowali stanowisko informacyjne, na którym zainteresowane osoby mogły się zapoznać z proponowanymi w ZSP w Warce kierunkami nauczania na rok szkolny 2019/2020. W trakcie targów rodzicom i uczniom opowiadaliśmy o naszej szkole, o nauczanych przedmiotach, praktykach zawodowych i udzieliliśmy odpowiedzi na każde nurtujące ich pytanie. Podczas tych rozmów mieliśmy również możliwość poznania oczekiwań uczniów gimnazjum i klas ósmych wobec przyszłej oferty edukacyjnej wymarzonej szkoły. Jak co roku nasi uczniowie przygotowali dla wszystkich uczestników słodki poczęstunek w postaci drożdżowych rogalików i pysznej parzonej kawy.
Mamy nadzieję, że nasza obecność na targach ułatwi wielu młodym ludziom podjęcie decyzji o wyborze przyszłego kierunku kształcenia.