8 marca w Naszej szkole

8 marca w Naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez samorząd szkoły pod przewodnictwem p. Klaudii Skowrońskiej i Magdaleny Szymańskiej.
Przewodniczący szkoły- Kamil Przybylski w imieniu wszystkich mężczyzn z ZSP złożył Paniom i swoim koleżankom serdeczne życzenia, życząc dużo zdrowia, wytrwałości i samych sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym.
Uczennica-Wiktoria Krupa opowiedziała w żartobliwy sposób o świecie, widzianym oczami kobiety. W odpowiedzi na jej monolog, wystąpił Bartłomiej Onyszko, który w swoim stan-upie humorystycznie przedstawił temperament kobiety widziany zaś oczami mężczyzny. Oboje byli świetni w swoich rolach i dostali od wszystkich gromkie brawa. Na sam koniec spotkania wszystkie kobiety otrzymały tort przygotowany przez klasę 3TG i p. Aldonę Rzeźnik, Macieja Kwiatkowskiego.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za życzenia.