Jasełka na dworcu

Gdyby podczas jasełek w ZSP obecna była prasa, następnego dnia na pierwszych stronach gazet pojawiłyby się tytuły: „JASEŁKA DEKADY”, „MAJSTERSZTYK”. Tak właśnie widzowie przyjęli spektakl „Jasełka na dworcu” w reżyserii p. Klaudii Skowrońskiej oraz ks. Przemysława Bogusza. Autorem scenariusza jest Pan Marcin Kobierski, aktor Teatru Bagatela w Krakowie oraz innych scen krakowskich. Wielki kunszt aktorski, jaki pokazali uczniowie klasy II TH/TG zaowocował propozycją ks. Stanisława Dobkowskiego, aby przedstawienie wystawić w kościele p.w. Świętego Mikołaja w Warce. Oprócz gry aktorskiej widzowie mogli delektować się przepięknym głosem Natalii Bonder z klasy II TH, która zaśpiewała „Kolędę dla nieobecnych” przy akompaniamencie niezastąpionej p. Aldony Rzeźnik.
Radość z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia dzielili z nami: w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Warka Pani Małgorzata Iskra – Inspektor ds. oświaty w Urzędzie Miejskim, Pan ppłk. rez. Ryszard Olik – Kierownik Grójeckiego Klubu Wojskowego, Pan Andrzej Zaręba – Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego oraz Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”, jak również ks. Stanisław Dobkowski – Proboszcz parafii p.w. Świętego Mikołaja w Warce.