Pożegnanie maturzystów

30 kwietnia 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie tegorocznych maturzystów. Pani dyrektor Dorota Kreczmańska i pani Karolina Sałyga- Sekretarz Gminy pogratulowały młodzieży otrzymania świadectwa dojrzałości a Samorząd Uczniowski doświadczeń jakie zdobyli podczas 4-letniej nauki.

Najlepsi absolwenci otrzymali nagrody książkowe za wysoką średnią w 4-letnim cyklu kształcenia a Dominika Pisarek dla najlepszego absolwenta roku 2019 od Burmistrza Warki- pana Darka Gizki. Pani Magdalena Szymańska wręczyła również wyróżnienia za działalność w Samorządzie Szkolnym oraz upominki za osiągnięcia sportowe. Wszyscy życzyli młodzieży samych sukcesów w dalszym życiu, powodzenia w zmaganiach maturalnych a także miłych wspomnień z czasu spędzonego w murach naszej szkoły.

Jak co roku, w tym dniu uczestniczyliśmy również w apelu z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Zdarzenia te przypomniała nam i przygotowała w formie reportażu klasa 1TL i 1TH/G na czele z paniami: Emilą Tuźnik, Anetą Wodzińską i Anną Górnicką. Gościnnie wystąpiła Oliwia Wodzińska.