Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw Świętego Mikołaja w Warce. Następnie na sali gimnastycznej Pani Dyrektor Dorota Kreczmańska wręczyła nagrody za najlepsze wyniki w nauce oraz w sporcie. Życzyła również wszystkim udanych wakacji.
W tym dniu żegnaliśmy dwie Panie, które z końcem roku szkolnego odchodziły na emeryturę; Panią Wicedyrektor Ewę Matysiak i Panią Jadwigę Szczepaniak- nauczyciela języka polskiego. Pani Dyrektor Dorota Kreczmańska wraz z całą Radą Pedagogiczną podziękowała za wieloletnią pracę w murach ZSP. Nie zabrakło także pożegnania od Samorządu Uczniowskiego, który pod wodzą Pani Magdaleny Szymańskiej i Klaudii Skowrońskiej przygotował świadectwa dla obu Pań w iście staropolskim stylu. Jak na przedstawicieli wszystkich uczniów przystało, członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z pomocą Pani Ewy Chodzińskiej ułożyli spersonalizowane teksty na świadectwa, zabawnie nawiązując do uczniowskich wspomnień i charakterów Pani Ewy Matysiak i Pani Jadwigi Szczepaniak. Był śmiech, łzy wzruszenia i wiele ciepłych słów.
W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Andrzej Zaręba – Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego oraz Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”, jak również ks. Stanisław Dobkowski – Proboszcz parafii pw Świętego Mikołaja w Warce.