Elu…

Z wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci emerytowanej nauczycielki Elżbiety Grzelewskiej.
„Elu, byłaś osobą nietuzinkowa i wszechstronna, pełną pasji, obdarzoną wieloma talentami. Człowiekiem empatycznym i bardzo serdecznym. Twoja głowa zawsze była pełna szalonych pomysłów, które realizowałaś wraz z młodzieżą. Nigdy nie bałaś się nowych wyzwań i zawsze dążyłaś do realizacji nawet najtrudniejszych przedsięwzięć. Wszystkich wokół zarażałaś optymizmem i pogodą ducha. Twoje poczucie humoru i uśmiech sprawiały, że przy Tobie nie można było mieć złego nastroju ani zmartwień. Zawsze służyłaś pomocą, radą i dobrym słowem. Miałaś czas, by porozmawiać, a gdy było potrzeba pocieszyć. Za to wszystko serdecznie Ci dziękujemy. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i w naszej pamięci, bo jak mówi poetka: “Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci” (Wisława Szymborska)”
Odszedł nagle człowiek uczciwy, mądry i szlachetny. Znakomity pedagog i świetna koleżanka.
Rodzinie Eli oraz wszystkim Jej bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz Młodzież
Zespołu Szkół w Warce