Lekcja w praktyce

Pandemia nie sprzyja zdrowemu odżywianiu. Młodzież była zamknięta w domach 😔 Brak ruchu, w połączeniu ze złą dietą, wpłynął niekorzystnie na jej rozwój. Dlatego, kiedy tylko nadarzyła się okazja, w naszej szkole zorganizowana została ” Lekcja w praktyce na temat zdrowego odżywiania”. 22.10.2021 roku odwiedziła nas pani Elżbieta Namielska – właścicielka „Fit Wujka” – firmy specjalizującej się w tworzeniu zbilansowanych posiłków. 🥒🍅🥗 Pani Elżbieta przedstawiła, jak ważne jest odżywianie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Uczniowie z klas 1 i 2 Technikum Hotelarskiego mieli także możliwość skosztowania dietetycznych posiłków i zgodnie stwierdzili, że zdrowe oznacza też pyszne! 😋😋😋 Pamiętajcie, dieta to sposób na zdrowe życie i dobre samopoczucie.
Warto wspomnieć, że p. Namielska jest absolwentką ZS Warka i chętnie wspiera różne inicjatywy szkolne 🙂👍