Nasza szkoła uczestniczy w programie InstaLing

InstaLing to strona WWW do skutecznej nauki słówek. Program InstaLing dla Szkół daje nauczycielowi, uczniom i rodzicom bezpłatny dostęp do InstaLing w ramach programu szkolnego. Podstawowym założeniem aplikacji jest pomoc w krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy. Uczniowie poprawiają swój poziom przyswajania słówek oraz zwiększają pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym. Nauka odbywa się w formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu uczeń nie jest ani przytłoczony nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.
Dzięki InstaLing nauka języków staje się prostsza a systematyczna praca się opłaca! Więcej informacji na www.instaling.pl.