Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 10 października 2019r, przedstawiciele uczniów wraz z Panią dyrektor Anną Górnicką, uczestniczyli w uroczystościach związanych z Powiatowym Dniem Edukacji Narodowej w CKZiU w Nowej Wsi. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Poseł na Sejm- Mirosław Maliszewski, Przewodniczący Rady Powiatu Grójeckiego-Janusz Karbowiak, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Terenów Wiejskich- Leszek Przybytniak, Starosta Powiatu Grójeckiego- Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta- Jolanta Sitarek, członek Zarządu- Andrzej Zaręba, liczni pracownicy oświaty, nauczyciele czynni zawodowo i emerytowani, dyrektorzy szkół i poradni pedagogicznych.
Podczas uroczystości Starosta Grójecki wręczył wyróżnionym dyrektorom i nauczycielom poszczególnych szkół i placówek pedagogicznych nagrody w podziękowaniu za osiągnięcia w pracy dydaktyczno- wychowawczej. Wśród nagrodzonych była Pani Agata Śliwa, nauczycielka ZS w Warce.
Złożono wiele życzeń dla wszystkich pracowników pedagogicznych, życząc im dalszej owocnej pracy, wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.