Spotkania z lokalnym przedsiębiorcą.

Mimo trwającej pandemii i nauczania hybrydowego, kiedy tylko nadarzyła się okazja spotkania z lokalnym przedsiębiorcą, od razu z niej skorzystaliśmy. W piątek 21.05.2021r. mieliśmy przyjemność gościć pana Mateusza Piekuta – właściciela firmy PC MAGIK Centrum Komputerowe, zajmującej się profesjonalną naprawą komputerów oraz laptopów od 2013 roku. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego klienta oraz ekspresowej realizacji napraw firma jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w branży informatycznej na lokalnym rynku.
Dowiedzieliśmy się, jak otworzyć swój własny biznes, poznaliśmy tajniki sukcesu. Pan Mateusz opowiedział mam też historię swojego życia, jak pasja stała się jego pracą. Co ciekawe, był też uczniem naszej szkoły
Z nadzieją, że my też w przyszłości odnajdziemy się na rynku pracy i będziemy mogli realizować swoje marzenia wróciliśmy na zajęcia.
Klasa 1 TOI