Symboliczne zakończenie szkoły dla klas maturalnych

W Zespole Szkół trwają kolejne egzaminy zawodowe, a my wracamy na chwilę do 8 czerwca – odbyło się wówczas symboliczne zakończenie szkoły dla klas maturalnych. Pani dyrektor Anna Górnicka pogratulowała uczniom wyników za cztery lata nauki w technikum, życzyła sukcesów na egzaminie maturalnym oraz na dalszych szczeblach edukacji. Podziękowała także za pracę na rzecz szkoły i za wiele miłych wspólnie spędzonych chwil. Szczególne podziękowania skierowała w stronę rodziców, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do organizacji balu studniówkowego 2020. Wśród wyróżnionych znaleźli się: pani Anna Wasielewska, pani Joanna Wembergier, pan Jarosław Podymniak, pani Małgorzata Frask i pani Beata Witkowska. Wychowawcy również podziękowali rodzicom, wręczając pamiątkowe dyplomy oraz upominki. 🙂 Następnie wręczono świadectwa i nagrody za najlepsze wyniki w nauce. Wyróżnieni zostali: Oskar Tomczyk, Anna Król, Izabela Alberska, Natalia Stola, Weronika Kiernozek z klasy IV TG/TH oraz Ewelina Wasilewska, Weronika Skrzypczak, Krystian Stefaniak i Marta Pyrka z klasy IV TL.🥇📖 Wręczono także podziękowania za przygotowywanie uroczystości kulinarnych w szkole oraz nagrody za osiągnięcia sportowe. Opiekunki samorządu podziękowały Annie Król i Arturowi Pawlickiemu za pracę na rzecz szkoły, ksiądz Przemysław Bogusz wręczył dyplomy za udział w akcjach krwiodawstwa. W imieniu klas trzecich życzenia absolwentom przekazała pani Klaudia Skowrońska. Pani dyrektor podziękowała wychowawcom – pani Aldonie Rzeźnik oraz pani Dorocie Dudojć-Prokopczyk – za trud włożony w wychowywanie młodego pokolenia i wręczyła nagrody dyrektora.🥇🏆 W imieniu maturzystów głos zabrały Anna Król i Ewelina Wasilewska, które podziękowały za cierpliwość, opiekę i zdobytą wiedzę całemu gronu pedagogicznemu. Na ręce pani dyrektor oraz wychowawców młodzież złożyła piękne bukiety. 💐 Na koniec głos zabrali rodzice, którzy również podziękowali za trud kształcenia i wychowywania młodych ludzi, przekazując kosze upominków dla grona pedagogicznego. Życzymy naszym drogim absolwentom powodzenia w dorosłym życiu i mamy nadzieję, że lata spędzone w murach Zespołu Szkół im. 1 PLM „Warszawa” w Warce na zawsze pozostaną w ich sercach. 💓🙂