Wizyta w murach naszej placówki Marszałka Województwa Mazowieckiego

W dniu 24.02.2021 r. mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej placówki Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika.
W spotkaniu uczestniczyli także: Radny Sejmiku Mazowieckiego z Powiatu Grójeckiego Leszek Przybytniak, Poseł na Sejm z Powiatu Grójeckiego Mirosław Maliszewski, Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Jolanta Sitarek, Członkowie Zarządu: Andrzej Zaręba, Marzena Łucja Kołacz-Rosołowska, Paweł Siennicki, Przewodniczący Rady Powiatu Janusz Karbowiak, Wiceprzewodniczący Rady Adam Balcerowicz, Radni Rady Powiatu Grójeckiego z Gminy Warka – Jan Madej i Czarek Kołodziejski, Sekretarz Marszałka Emil Sawicki, Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Wiceburmistrz Teresa Knyzio.
Pan Marszałek Adam Struzik, Pan Starosta Krzysztof Ambroziak, Pan Radny Leszek Przybytniak i Pani Dyrektor szkoły Anna Górnicka przecięli uroczyście wstęgę i tym samym nowa pracownia komputerowa została oficjalnie otwarta dla młodzieży Zespołu Szkół.
Pani Dyrektor Anna Górnicka i Przewodnicząca Rady Rodziców Marzena Jagiełło wraz z Przewodniczącą Samorządu Szkolnego Karoliną Strzałkowską złożyły na ręce Pana Adama Struzika drobną pamiątkę od społeczności szkolnej.
Dziękujemy Panu Marszałkowi i Panu Staroście oraz Zarządowi Powiatu Grójeckiego za pomoc i wsparcie dla naszej szkoły.