XII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

W środę, 23 października 2019r odbyła się już XII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania. Grupa uczniów z Zespołu Szkół, z klas 2,3 i 4 TL dzielnie walczyła w I etapie tej rywalizacji. Młodzież poprzez udział w takichinicjatywach ma możliwość sprawdzić i poszerzyć swój zakres wiadomości z zakresu logistyki. Uczestnictwo w konkursie to również doskonałymoment aby porównać swoje umiejętności z poziomem wiedzy uczniów z całej Polski. To ogromna szansa zaprezentowania swojej osoby przedpotencjalnymi pracodawcami.

Młodzież biorąca udział w OOL, a jest ich ponad 9 tysięcy osób, walczy o cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora oraz bezpłatne studia I i II stopnia w WSL w Poznaniu.

Czekamy z niecierpliwością na wyniki. Już 6 listopada będzie wszystko wiadomo, kto otrzymał szanse przystąpienia w II etapie zmagań. Trzymamy mocno kciuki za powodzenie naszych uczniów.