Lekcje Zawodowe w Praktyce w Zespole Szkół na Obwodowej.

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych w ZS na Obwodowej 9 marca 2022r. klasy 2 i 3 technikum logistycznego uczestniczyły w „Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych. Łańcuch Dostaw w Logistyce”, zorganizowanym przez Akademię Umiejętności EUROCASH. Profesjonalni trenerzy, posiadający ponad 20- letnie doświadczenie zawodowe w branży FMCG, dzielili się swoją szeroką wiedzą fachową z praktycznego obszaru logistyki. Jest to projekt na rzecz promocji zawodów pod patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji. Uczniowie, podczas interaktywnego warsztatu, mieli okazję doskonalić swoje kompetencje zawodowe oraz poznać możliwości , jakie w zawodzie technik logistyk, czekają na nich po zakończeniu nauki. Zdobyli również fachową wiedzę o specyfice i kierunkach rozwoju w branży logistycznej. Pozyskali informację, jak podjąć pracę na konkretnym stanowisku w logistyce oraz jak zaplanować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego. Zajęcia odbywały się przez 5 godzin. Warsztaty z fizjoterapeutką 08 marca klasa 3 technikum hotelarskiego pozostawiła szkolną rzeczywistość za drzwiami i przeniosła się w świat odprężenia i relaksu. Dzięki uprzejmości pani Magdaleny Górnickiej magistra fizjoterapii ,masażystki- uczniowie mieli możliwość zapoznania się z technikami masażu, poczynając od klasycznego poprzez leczniczy, relaksacyjny, bańką a kończąc na masażu kamieniami i świecą. Dodatkową atrakcją był fakt, że techniki: głaskania, rozcierania, ugniatania prezentowane były na naszych uczniach (brawa za odwagę dla Maksymiliana i Ani). Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że zajęcia na długo pozostaną w ich pamięci. Profesjonalny make-up Kobieta, mimo że uważana jest za płeć piękniejszą  , ciągle dąży, by wyglądać jeszcze lepiej. Mówi się, że makijaż to jej najlepszy przyjaciel. 15 marca uczniowie klasy 3 technikum hotelarskiego mogli się przekonać, jak za pomocą kilku „sztuczek” profesjonalny makijażysta – w tej roli Pani Patrycja Fabiańska, warto w tym miejscu wspomnieć, że jest naszą absolwentką – może zmienić nasz wizerunek. Metamorfozie poddała się Ania Fabiańska. Brawa za odwagę  Zobaczcie sami efekty zmian.