Ach, co to był za dzień!

Ach, co to był za dzień! 😊⚽️⛹️‍♀️😃 26 maja odbył się Dzień Sportu połączony z piknikiem z okazji Dnia Dziecka. Przy pięknej pogodzie klasy rywalizowały w 6 konkurencjach na boisku szkolnym 🌞☀️ I miejsce w klasyfikacji ogólnej zajęła klasa 1 technikum informatycznego, II miejsce klasa 3 technikum hotelarskiego i III miejsce klasa II technikum informatycznego i ochrony środowiska. Ponadto odbyły się zawody w tenisie stołowym na sali gimnastycznej i strzelectwie na szkolnej strzelnicy. Grill przygotowali nauczyciele, uczniowie oraz Rada Rodziców. Dziękujemy 😘 Kulminacyjnym wydarzeniem był mecz w siatkówkę pomiędzy drużynami Starostwa Powiatowego w Grójcu a ZS na Obwodowej. Rywalizacja przebiegła w duchu fair play. Gra była mocno wyrównana.😊 Dzień Sportu swoją obecnością uświetnili goście : Pan Leszek Przybytniak – radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Pan Krzysztof Ambroziak – Starosta Powiatu Grójeckiego, Pani Jolanta Sitarek – wicestarosta Powiatu Grójeckiego, Pan Andrzej Zaręba – członek Zarządu Powiatu Grójeckiego, Pan Jacek Gawroński – radny Gminy Warka oraz drużyna Starostwa Powiatowego w Grójcu. Dziękujemy wszystkim za obecność i dobrą zabawę.😊🥳👏