Dzień Edukacji Narodowej

14 października to szczególna data dla wszystkich pedagogów, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji 17 października odbyła się w naszej szkole akademia. Pani Dyrektor Anna Górnicka rozpoczęła przemówieniem, podczas którego przywitała serdecznie wszystkich obecnych oraz złożyła nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi najserdeczniejsze życzenia. Na uroczystość przybył starosta – pan Krzysztof Ambroziak, który również przekazał ciepłe słowa dla nauczycieli oraz wręczył stypendia uczniom z najlepszymi wynikami w nauce: Michałowi Mrozkowi z klasy 3TOI, Natalii Poruszek z klasy 4TGH i Katarzynie Bojarskiej z klasy 4TGH. Nie zabrakło także życzeń od radnego sejmiku województwa mazowieckiego pana Leszka Przybytniaka oraz wicestarosty pani Jolanty Sitarek. Serdeczne wyrazy uznania dla naszych pedagogów przekazali pani Aneta Korczak jako reprezentant Rady Rodziców oraz Samorząd Uczniowski, który podziękował nauczycielom za ciężką pracę i wysiłek włożony w edukację.
Aby cała uroczystość miała miejsce, pracowało wiele osób. Dziękujemy za wspaniały program artystyczny🎤🎸 oraz przygotowanie sali gimnastycznej wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom.🙂
W tym dniu przedstawiono również rezultaty projektu realizowanego w ramach programu Erasmus+.
Po zakończeniu uroczystości nauczyciele mogli delektować się przepysznym tortem🍰 i wspaniałym poczęstunkiem przy kawie☕️, który był prezentem od wszystkich rodziców naszych uczniów.