Spotkanie z pracownikami firmy Hella Polska sp. z o.o.

W dniu 09.11.2022r. w Zespole Szkół na Obwodowej odbyło się spotkanie z pracownikami firmy Hella Polska sp. z o.o. Firma ta istnieje od 1993 r. Firma obsługuje rynek polski, litewski i łotewski, prowadząc dystrybucję towarów na rynku wtórnym w następujących głównych grupach produktowych: oświetlenie (w tym żarówki samochodowe), elektronika, elektrotechnika, oraz elementy wyposażenia warsztatowego (urządzenia diagnostyczne Hella Gutmann, stacje do obsługi klimatyzacji, testery akumulatorów itp.). Dostarcza również produkty – głównie oświetleniowe – bezpośrednio do producentów autobusów, maszyn rolniczych, pojazdów specjalnych i innych. Uzupełnieniem oferty produktowej jest rozbudowana oferta w zakresie wspomagania sprzedaży i serwisu technicznego m.in. kompleksowy program szkoleń czy szereg usług dedykowanych warsztatom. Dziś uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie mechanik samochodowy oraz uczniowie klas logistycznych mogli wysłuchać wykładu m.in. na temat systemów wspomagania kierowców ADAS. Dziękujmy Panom Pawłowi Myszkowskiemu i Konradowi Goławskiemu za przygotowanie i prowadzenie warsztatów.


Zdjęcia