Na spotkanie z przygodą

 Dnia 6 czerwca 2022r z Programu Erasmus 31 uczniów naszej szkoły wraz z nuaczycielami: Panią Dyrektor Anną Górnicką, p. Ewą Matysiak, p. Małgorzatą Pokrzywką – Kłos i p. Patrycją Wielgus  ruszyło na dwu i pól tygodniowe spotkanie z przygodą i nie tylko…… Do Grenady –  urokliwego miasteczka położonego w Hiszpani. Ten wspaniały wyjazd, na którym uczniowie odbywali praktyki w swoich zawodach nie odbyłby się gdyby nie p. Izabela Podworska, która jest orgnizatorem i koordynatorem projektów Erasmus. Po pracy i w wekendy mieliśmy okazję skorzystać z walorów kulturowo – przyrodniczych urokliwej Hiszpanii. W pierwszym dniu po przylocie udało nam się troszkę zwiedzić Malagę , a kolejne miejsca, które udało nam się odwiedzić to :  Carmen de los Martinez, wąwóz los Cahorros w wiosce Monachil, Nejrę z pięknymi plażami, dzielnicę jaskiń Sacramonte, Kordobę, plażę w Almunecar, Alhambrę oraz Sewillę.