Otrzęsiny klas pierwszych

Dnia 18.11.2022 r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych 🙂👨‍🏫
Głównym celem tego wydarzenia była integracja uczniów z całą społecznością szkolną. W atmosferze świetnej zabawy, obecności dyrekcji szkoły, wychowawców i starszych kolegów pierwszoklasiści stawiali czoła zadaniom, podczas których sprawdzane były ich różne umiejętności. Zabawy, w których uczniowie brali udział to: recytacja wiersza, odgadnięcie melodii🎼, bieg z jajkiem🏃, spożycie koktajlu z zamkniętymi oczami🥤 oraz narysowanie karykatury wychowawcy👩‍🎨
Przygotowano również trzy konkurencje dla nauczycieli, którzy podjęli pracę w naszej szkole w ciągu ostatnich trzech lat.
Otrzęsiny klas pierwszych przygotowali uczniowie klas 4 PTl i 3 Thl wraz z wychowawczyniami: Panią Dyrektor Anną Górnicą i Panią Patrycją Wielgus.
Trzeba przyznać, że „pierwszakom” nie brakuje ambicji i co najważniejsze … poczucia humoru.🤩
Zorganizowany przez uczniów klas starszych chrzest przeszli oni śpiewająco!❤️
Cieszymy się, że Jesteście wśród Nas ❗️❗️❗️