Kolejne spotkanie z cyklu „Dobry wieczór”

W piątek 18 listopada w Dworku na Długiej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Dobry wieczór”. Listopad to czas, kiedy wspominamy tych, którzy już odeszli. Dlatego też podczas spotkania pochyliliśmy się nad twórczością tych, których już z nami nie ma. Od wielkich poetów – Szymborskiej, Baczyńskiego, Norwida – po twórców znakomitych utworów muzycznych Niemena, Wodeckiego czy Krawczyka. W pierwszej części wieczoru zwyczajowo lokalni poeci przedstawili swoje liryki przygotowane specjalnie na tę okazję. Nasze uczennice Julia Pyszyńska z klasy 3 TOI i Weronika Gos z klasy 4 PTH przeczytały własne wiersze. Dobrym zwyczajem nie mogło zabraknąć muzycznej części poetyckich „Wieczorów”. Tym razem spotkanie uświetnili Karolina Nowak, która zaśpiewała piosenki Krzysztofa Krawczyka i Anny Jantar, oraz Piotr Mrozowski, który między innymi zaśpiewał utwory Marka Grechuty.
Dziękujemy i czekamy z niecierpliwością na następny „Dobry Wieczór z Poezją „. 🙂📖