Uczniowie ze SKH wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

23 listopada uczniowie ze Szkolnego Koła Historycznego wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Spacer śladami przeszłości zaczęli od Zamku Królewskiego, gdzie oprócz wnętrz rezydencji królewskiej obejrzeli wystawę „Bernardo Bellotto w 300. rocznicę urodzin malarza”. Przyglądając się dziełom malarza podziwiali nie tylko jego kunszt w odtwarzaniu widoków i szczegółów architektonicznych, ale również wypatrywali detali ukazujących ówczesne realia życia. Po krótkim spacerze po warszawskiej starówce, uczniowie udali się do Muzeum Nowa Praga. Odnaleźli tu ślady znacznie dawniejszej przeszłości, a mianowicie wystawę „Tutanchamon Grobowiec i Skarby”, na której wiernie odwzorowano zawartość grobowca faraona odkrytego sto lat temu przez Howarda Cartera.