Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego.

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
„JAK I GDZIE CZYTAMY”
Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny pt. „Jak i gdzie czytamy” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było pokazanie innym osobom, że książka kreuje modę na czytanie w wielu miejscach, wpisanie w porządek dnia czynności czytania, uczynienie z książki przedmiotu koniecznego do życia, który stanie się nawykiem i przyjemnością. Prace uczniów nawiązywały do różnych pozycji książkowych, wykonywane w nietypowych miejscach i sytuacjach, promowały modę na czytanie i zachęcały innych uczniów do sięgnięcia po książkę.
Wyniki konkursu:
I Miejsce -Julia Pyszyńska kl. 3 TOI
II Miejsce- Justyna Chruściak kl. 3 TOI
III Miejsce- Julia Tkaczyk kl. 4 GTH
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!