Magia świąt w Naszej szkole

Boże Narodzenie to czas miłości i radości. Przez cały rok z niecierpliwością czekamy na te wspaniałe święta.🎄
22 grudnia br. w naszej szkole można było poczuć magię świąt za sprawą jasełek wystawionych przez uczniów klas 4PTh, 4PTl, 3TOI i 1TG. O oprawę muzyczną uroczystości zadbali uczniowie klasy 2TI. Młodzież zaprezentowała swoje talenty, a przedstawieniu towarzyszyły kolędy i pastorałki.🎼🎤Dziękujemy za piękne wprowadzenie w ten świąteczny czas. Brawa 👏dla uczniów i nauczycieli, którzy włożyli trud w przygotowanie szkolnych jasełek. Było wzruszająco i radośnie.😍🙂
Tuż po występie uczniów głos zabrała pani dyrektor, która złożyła świąteczne i noworoczne życzenia. Na zakończenie uroczystości wszyscy obecni otrzymali drobny prezent od Świętego Mikołaja. 🎅🎁
Jeszcze raz dziękujemy za piękne przedstawienie i życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.🙂