” Odkryjemy miłość nieznaną…”

” Odkryjemy miłość nieznaną…” 9 marca odbył się w Dworku na Długiej koncert z okazji Dnia Kobiet przygotowany przez Zespół Szkół im. I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa”. Piosenki Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jantar, Michała Bajora, Maryli Rodowicz, Leonarda Cohena, Eda Sheerana i wielu innych wybitnych artystów uświetniły ten wspaniały i romantyczny wieczór. 🥀🥀 Wirtuozami śpiewu byli uczniowie: Weronika Witkowska, Cezary Papiński, Bartłomiej Korczak, Natalia Czwarno, Weronika Gos, Małgorzata Misiek oraz nasi pedagodzy: pani Krystyna Romanowska, pani Beata Kacperek, pan Andrzej Marek, ks. Tomasz Kołodziejski, pani Aldona Rzeźnik wraz z zespołem Stary Zespół Młodzieżowy Plus i panem Michałem Rzeźnikiem oraz 🕴️💃gościnnie 💃pani Karolina Woźniak-Zygmunt i 🕴️pan Andrzej Zaręba. 🥀🥀Ponadto otworzyliśmy oficjalnie wernisaż prac naszych adeptów sztuk plastycznych, pt. ” Jak postrzegasz romantyzm?”, który można obejrzeć w Dworku na Długiej.🕍
🥀🥀Tak uroczy wieczór nie udałby się, gdyby nie zaangażowanie wielu osób, którym pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować 
🥀🥀Dziękuję bardzo wykonawcom za przepiękne interpretacje utworów, za chwile wzruszenia i emocji. Paniom – Annie Wodzińskiej i Izabeli Podworskiej oraz panu Jakubowi Staromłyńskiemu wraz z uczniami z klasy IV PTH – za dekorację stołów. Dziękuję pani Aldonie Rzeźnik i panu Andrzejowi Markowi za pomoc w przygotowaniu uczniów do występów. Dziękuję panu Pawłowi Rzeźnikowi za fotografowanie koncertu, panu Witoldowi Batte za nagrywanie koncertu, panu Arturowi Drabikowi za nagłośnienie, a panu Sławomirowi Raganowi za dekorację sali oraz przygotowanie wystawy prac naszych uczniów. Dziękuję paniom Beacie Wolskiej i Agnieszce Tomczyk za wskazówki merytoryczne do prac plastycznych uczniów. Dziękuję paniom Anecie Polak, Anecie Korczak i Marzenie Maciak za przygotowanie poczęstunku. 🥀🥀Dziękuję Dyrektorowi Dworku panu Andrzejowi Zarębie za udostępnienie sali i współprowadzenie koncertu 🙂👩🎤🧑🎤🍰🥧
🥀🥀Ten cudowny koncert, który powstał z inicjatywy grupy ds. promocji szkoły, to wspólna praca i chęć do działania wielu wspaniałych osób, którym dobro szkoły leży na sercu. Za co wszystkim serdecznie dziękuję ❤
🥀Dyrektor ZS w Warce, Anna Górnicka.☺️
zdj. Paweł Rzeźnik, Beata Wolska