Chłopska Szkoła Biznesu

W marcu rozpoczęły się w naszej szkole kolejne zmagania w ramach projektu „Chłopska Szkoła Biznesu”.
Zajęcia inspirowane historią przedsiębiorczych rzemieślników z XVIII- wiecznego ośrodka andrychowskiego poszerzające wiedzę na temat funkcjonowania wolnego rynku, zasad popytu, podaży, konkurencji i współpracy, które jako pierwsi mogli poznać uczniowie z klasy II TL. Najlepsi w tych zmaganiach okazali się Wojtek z Dawidem.
Początki dla wszystkich były trudne, ale Panie prowadzące: Pani Aneta Wodzińska i Pani Agata Gabler-Śliwa doskonale wyjaśniły zasady gry. W trakcie rozgrywek wszyscy dość szybko podejmowali ważne decyzje dla swoich spółek, negocjowali i wymieniali się z innymi towarami. Gra była dla wszystkich atrakcyjną i ciekawą formą nauki, która miejmy nadzieję, że w przyszłości przyciągnie szybko następnych, nowych graczy oraz świetnie zintegruje grupę.
Kolejne rozgrywki odbędą się już za miesiąc.