Uroczystość wręczenia nagród uczniom w konkursie „Żołnierze Wyklęci”.

1 kwietnia w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Wysockiego w Warce odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczniom wyróżnionym w konkursie „Żołnierze Wyklęci. Walka o pamięć i cześć” Była to już XI edycja konkursu realizowanego pod patronatem senatora RP Stanisława Karczewskiego. Celem konkursu, jak mówi sama nazwa, jest przywrócenie w powszechnej świadomości pamięci o żołnierzach walczących z reżimem komunistycznym i oddanie im należnej czci. Zadaniem uczestników tegorocznej edycji było przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej jednego wybranego Żołnierza Wyklętego. Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Okrasa i Zuzanna Orłowska z klasy I THh oraz Igor Ignaczak z klasy I TI. Cała trójka otrzymała wyróżnienia z rąk Senatora RP Stanisława Karczewskiego i została nagrodzona publikacjami książkowymi. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.