Kolejna edycja koncertu ” Odkryjemy miłość nieznaną…”

Po dwóch klimatycznych spotkaniach w Dworku na Długiej przyszedł czas na kolejną edycję koncertu ” Odkryjemy miłość nieznaną…”. Tym razem artyści z Zespołu Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce wystąpili 19 kwietnia w gościnnych progach Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce. Piosenki Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jantar, Michała Bajora, Maryli Rodowicz, Leonarda Cohena, Eda Sheerana i wielu innych wybitnych artystów uświetniły ten uroczy wieczór. Wirtuozami śpiewu byli ponownie uczniowie: Weronika Witkowska, Cezary Papiński, Bartłomiej Korczak, Natalia Czwarno, Weronika Gos, Małgorzata Misiek oraz pedagodzy: pani Krystyna Romanowska, pani Beata Kacperek, pan Andrzej Marek, ks. Tomasz Kołodziejski, pani Aldona Rzeźnik wraz z zespołem Stary Zespół Młodzieżowy Plus i panem Michałem Rzeźnikiem oraz gościnnie pani Karolina Woźniak-Zygmunt i pan Andrzej Zaręba. Wszystkich obecnych na koncercie widzów zachwyciły przepiękne interpretacje utworów, które wywoływały wiele wzruszeń i niezapomnianych emocji. Całość spotkania profesjonalnie i z właściwym sobie wdziękiem poprowadziła pani Dyrektor Anna Górnicka wraz z panem Andrzejem Zarębą, którego żarty wprowadziły lekkość i swobodną atmosferę. Te cudowne koncerty, które powstały z inicjatywy grupy ds. promocji szkoły, to wspólna praca i chęć do działania wielu wspaniałych osób, którym dobro szkoły leży na sercu.
Dziękujemy pani Iwonie Stefaniak za możliwość zaprezentowania talentów z ZS w Warce w pięknej sali muzealnej, zaś firmie Deltima i panu Włodzimierzowi Przybylskiemu za zasponsorowanie poczęstunku dla artystów i widzów koncertu.
Kolejna odsłona piosenek o miłości nastąpi 24 maja, również w Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce. Niestety, wszystkie bilety zostały już wyprzedane. Szczęśliwców, którym udało się zdobyć bilety, zapraszamy już niebawem na niesamowitą porcję wzruszeń.😊👩‍🎤🧑‍🎤
Zdjęcia wykonane przez Photo Blade Studio Rafał Donica
Link do wszystkich zdjęć : https://photos.app.goo.gl/UBw413Ek9XgVwosKA