Uroczyste podsumowanie projektu “Praktyki bez granic”

We wtorek 13 czerwca 2017 r. w odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Praktyki bez granic”, podczas którego mieliśmy zaszczyt gościć Panią Barbarę Orłowską Naczelnika Wydziału Edukacji i Zdrowia, Pana Andrzeja
Czytaj więcej

Zakończenie praktyk w Rimini

Uroczyste zakończenie praktyk w Rimini odbyło się u naszego partnera projektu Sistema Turismo, gdzie uczniowie otrzymali certyfikaty ukończenia praktyk. Zostali docenieni przez swoich pracodawców za sumienność i pracowitość. Zaowocowało to
Czytaj więcej

Staże zagraniczne

Ostatnie dwa tygodnie praktyk naszych uczniów w ramach projektu „Staży zagranicznych dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilności kadry kształcenia zawodowego” w Rimini.
Czytaj więcej

Wenecja

Grupa 32 uczniów w ramach projektu „Praktyki bez granic” odwiedziła Wenecję, słynne miasto z bogato zdobionymi, zabytkowymi budynkami mieszczącymi się pomiędzy licznymi i krętymi kanałami. Podczas wycieczki mogli oni na
Czytaj więcej

San Marino

Uczestnicy projektu z klas Technikum: Hotelarskiego, Logistycznego oraz Żywienia i Usług Gastronomicznych odwiedzili państwo San Marino. Jest to miejsce gdzie zachowały się średniowieczne domy, place i fortyfikacje. Gród otoczony był
Czytaj więcej

Rimini- „Praktyki bez granic”

W dniach od 17 kwietnia do 18 maja 2017 r grupa 32 uczniów z naszej szkoły realizowała w Rimini- „Praktyki bez granic” w ramach „Staży zagranicznych dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych
Czytaj więcej