Konkurs na najładniej udekorowany stolik

W wielu krajach na świecie dekorowanie stołu na specjalne okazje jest ważną tradycją. Niezależnie od tego, czy chodzi o uroczysty obiad rodzinny, przyjęcie urodzinowe czy świąteczne spotkanie, dekorowanie stołu może wprowadzić wyjątkowy nastrój i sprawić, że wszyscy będą się czuli wyjątkowo.
Konkursy na najładniej udekorowany stolik to doskonała okazja, aby pokazać swoją kreatywność i talent dekoratorski, ale także czas na wspaniałą zabawę.
Dlatego też wychodząc naprzeciw tym trendom w naszej szkole zorganizowany został konkurs na najładniejszą dekorację stołu na wyjątkową okazję jaką jest Dzień Kobiet. W rozgrywkach wystartowało 13 dwuosobowych drużyn z klas pierwszej i drugiej hotelarskiej. Organizatorki p. I. Podworska i A. Wodzińska oraz gościnnie p. M. Maciak oceniały m.in. prawidłowość ułożenia zastawy, estetykę, oryginalność, pomysłowość i harmonię kolorów. Wszystkie grupy wykazały się ogromnym zaangażowaniem i innowacyjnością w przygotowaniu stołu. Fantazja i świeże podejście do tematu zaskoczyła obserwatorów z innych klas. Po burzliwych obradach zwyciężyły Klaudia Liwowska i Julia Sobień z klasy drugiej oraz Weronika Bajerowska i Karolina Okrasa z klasy pierwszej. Nasz szkolny konkurs okazał się doskonałą lekcją hotelarstwa w praktyce.