Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbyło się w ZS Warka w znakomitych humorach 🙂 Na wyremontowanej sali gimnastycznej spotkali się uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście. Pani Dyrektor Anna Górnicka gorąco przywitała wszystkich zebranych. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do uczniów pięciu klas pierwszych. Zaszczycił nas swoją obecnością Pan Starosta Krzysztof Ambroziak, któremu Pani Dyrektor wraz z Samorządem Uczniowskim podziękowała za zaangażowanie w rozwój naszej szkoły, za liczne remonty oraz po prostu za życzliwość i przychylność.🙂💐
Podczas inauguracji roku szkolnego miało także miejsce uroczyste podziękowanie za pracę na rzecz szkoły Pani wicedyrektor Ewie Markiewicz oraz Pani Agacie Gabler-Śliwie, która pełniła funkcję kierownika szkolenia praktycznego. 💐📖 Nową wicedyrektor została Pani Aneta Polak, zaś kierownikiem szkolenia praktycznego – Pani Izabela Fudecka. Życzymy obu paniom powodzenia! 🙂
1 września to także rocznica wybuchu II wojny światowej. Minutą ciszy uczczono wszystkich poległych w jednym z największych konfliktów zbrojnych. 🇵🇱