Wycieczka zawodowa do hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie

Nowy 2020 rok klasa II TH wraz z panią Izabelą Podworską i panią Anetą Wodzińską rozpoczęła od wycieczki zawodowej do hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie.🏨 Usytuowany jest on przy Lotnisku Chopina, jedynie 9 km od najważniejszych atrakcji turystycznych stolicy i oferuje 236 przytulnie wyposażonych pokoi.🛏🛁 Część konferencyjna składa się z 13 sal o łącznej powierzchni 764 m. W całym hotelu goście mogą bez ograniczeń korzystać z Wi-Fi, a w lobby mogą śledzić aktualny rozkład lotów na lotnisku.✈️🧳
Dla uczniów każde spotkanie z branżą hotelarską jest przełożeniem teorii, której uczą się w szkole, na rzeczywistość. Ze względu na to, że jesteśmy małą szkołą, z małej miejscowości, nasze możliwości współpracy z hotelami też są zawężone – dlatego każda taka wycieczka jest dla nas cenną lekcją praktyki.
Na zakończenie wyjazdu młodzież wraz z opiekunkami udała się do kina na chwilę relaksu 🎬