Wycieczka zawodowa do pięciogwiazdkowego Hotel Afrodyta Business & Spa

Uczniowie wszystkich klas technikum hotelarskiego mieli okazję uczestniczyć w fascynującej wycieczce zawodowej do ⭐️pięciogwiazdkowego Hotel Afrodyta Business & Spa w Radziejowicach. Była to dla nich doskonała okazja do zdobycia praktycznych umiejętności w branży hotelarskiej.
Podczas wycieczki uczniowie mieli okazję poznać różne działy hotelowe, w tym recepcję, kuchnię, salę bankietową oraz pokój hotelowy. Przewodnicy, którzy towarzyszyli grupie, zaprezentowali im najnowocześniejsze technologie oraz standardy obowiązujące w branży hotelarskiej. Uczniowie mieli okazję poznać sekrety pracy recepcjonisty, przygotowania dań w kuchni, głównych zasad pracy w klubie nocnym oraz sposobu dekorowania sali bankietowej.
Podczas wycieczki, uczniowie mieli okazję porozmawiać z doświadczonymi pracownikami hotelu i poznać ich drogę kariery oraz doświadczenia zawodowe. Spotkanie to pozwoliło im uzyskać cenne informacje na temat pracy w branży hotelarskiej oraz zachęciło ich do dalszego rozwoju w tej dziedzinie.
🤩 Dodatkowo między naszą szkołą a hotelem „Afrodyta” została nawiązana współpraca partnerska w zakresie szeroko pojętej edukacji hotelarskiej.🤝
🥳 W ramach pierwszych działań partnerskich, uczniowie otrzymali zaproszenie na odbycie miesięcznych praktyk zawodowych z zapewnieniem zakwaterowania i wyżywienia.