Uczniowie ZSP Warka mistrzami Mazowsza Szkół Mundurowych

Występ naszej reprezentacji można podsumować używając słów Juliusza Cezara: „przybyliśmy, zobaczyliśmy, zwyciężyliśmy”.

W zawodach brało udział 19 szkół mundurowych, a rywalizacja była bardzo zacięta,  do ostatniego strzału. Nasza reprezentacja wykazała się bardzo dobrą kondycją strzelecką. Uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyniki: Michał Michałowski – 94 punkty w strzelaniu z karabinka i 80 punktów z pistoletu – w klasyfikacji generalnej dało to V miejsce. Bartłomiej Luchciński z wynikami 90 pkt z karabinka i 87 pkt z pistoletu został wicemistrzem Mazowsza, a Anna Pawlak – 93 pkt z karabinka i 77 pkt z pistoletu – była jedyną dziewczyną startującą w zawodach. Nasi zawodnicy uzyskali łącznie 521 punktów i zajęli I miejsce uzyskując tytuł Mistrzów Mazowsza Szkół Mundurowych.  Zwycięzcom i uczestnikom wręczono puchary i dyplomy.