„Warka Nakręcona na Bezpieczeństwo”.

Dnia 24 listopada br. uczniowie klas 3PTh i 3PTl wzięli udział w kolejnym etapie warsztatów „Warka Nakręcona na Bezpieczeństwo”. Szczególne podziękowania kierujemy do niezwykle miłych 🙂 i zaangażowanych prowadzących: pana Daniela Stańczyka, pana Mariusza Sztala oraz Dyrektora WORD Radom pana Marcina Ciężkowskiego. Podczas spotkania nasi uczniowie zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa na drodze, ogólnymi statystykami dotyczącymi wypadków drogowych, obejrzeli fachowe nagranie oraz brali udział w interesujących konkursach. Ciekawym uatrakcyjnieniem warsztatów było również zadanie polegające na przejściu slalomem pomiędzy pachołkami w profesjonalnych alkogoglach demonstrujących upośledzenie zmysłów po spożyciu alkoholu. Dużo śmiechu i praktycznej wiedzy – takie zajęcia to czysta przyjemność! 😍 Dziękujemy firmie Stańczyk Nauka Jazdy 🙂