Wycieczka integracyjna trzeciej hotelarki!

🚂 W środę 1 grudnia uczniowie z klasy 3PTH wyruszyli pociągiem do Warszawy na Invisible Exhibition- Niewidzialna Wystawa oraz do kina na film biograficzny „Najlepszy”. 👀Na wystawie uczniowie poznawali codzienne życie wszystkimi zmysłami, z wyjątkiem wzroku. Początki nie były łatwe, pojawiał się lęk i nieporadność. Z każdą chwilą jednak przychodziła coraz większa pewność siebie i odnalezienie się w mieszkaniu, w lesie czy na ulicy nie było już tak wielkim problemem. Było to niezwykłe doświadczanie życia osoby niewidomej. Po zwiedzaniu wystawy uczniowie mieli spotkanie z niewidomym od urodzenia przewodnikiem wystawy, który przybliżył im szczegóły swojego życia oraz sposoby radzenia sobie z niepełnosprawnością. 🎥Następnie grupa młodzieży udała się do kina. Historia Jerzego Górskiego, triathlonisty i mistrza świata w podwójnym Ironmanie, wzbudziła w uczniach sporo emocji. Był szok, zwątpienie, smutek, łzy, nadzieja i radość. Polecamy! 🍔 Po kulturalnych doznaniach był czas na posiłek oraz przedświąteczne zakupy🛍 🤩 Podsumowując, można śmiało powiedzieć, że to był udany dzień. — w miejscu: Invisible Exhibition- Niewidzialna Wystawa