Konkurs wokalny Warka Music Show

Tegoroczny grudniowy konkurs wokalny Warka Music Show był dla naszej szkoły niezwykle udany. Wszystkie miejsca na podium zajęła młodzież z Obwodowej.
1 miejsce dla Weroniki Witkowskiej z utworem ,,Mamo tyś płakała”,
2 miejsce – Bartłomiej Korczak ,, Say you won’t let go”,
3 miejsce Weronika Gos,, Uciekali, uciekali” Metro.
Nie sposób nie pochwalić Natalii Czwarno i Małgorzaty Misiek, które również uświetniły koncert swoim śpiewem. Miłym przerywnikiem i zawiązaniem nici sympatii pośród uczestników różnych szkół, była chwila przerwy przed ogłoszeniem werdyktu. Młodzież przy akompaniamencie gitary śpiewała wraz z Bartkiem żartując, że zawiązuje jego fan club. Było miło, wesoło i już tak świątecznie, bo z choinką w tle i drobnymi upominkami od Dworku na Długiej.🎸🎼🎤🤩😊❤