Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 był pod każdym względem wyjątkowy, zatem i jego zakończenie również przebiegało inaczej niż zawsze. Zachowując reżim sanitarny i stosując się do obowiązujących obostrzeń, zostały wręczone świadectwa oraz rozdane nagrody za najlepsze wyniki w nauce i 100 % frekwencję. Zakończenie roku szkolnego zbiegło się ze wzruszającą uroczystością pożegnania księdza Przemysława Bogusza. Ksiądz Przemek pracował w Zespole Szkół od 2015 roku i na stałe zapisał się w historii naszej szkoły oraz w sercach uczniów i wszystkich pracowników. Na dalszą drogę kapłaństwa życzymy naszemu księdzu, aby każdą chwilę Jego życia odmierzał zegar szczęścia, by piękne dni sączyły się leniwie i bez pośpiechu, a złe ginęły w mroku zapomnienia.
„Są ludzie, po których pozostaje coś ponad wspomnienia”.