Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Po miesiącach intensywnej pracy, 24 czerwca 2022 roku nadszedł czas na upragniony odpoczynek⛱☀️. O godzinie 9.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.
Pani Dyrektor Anna Górnicka przywitała serdecznie Radnego Powiatu Grójeckiego – Pana Cezarego Kołodziejskiego, emerytowanych nauczycieli, grono pedagogiczne, pracowników administracji oraz wszystkich uczniów. Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję i sukcesy osiągnięte w konkursach.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy uczniom wybitnych osiągnięć a nauczycielom dziękujemy za całoroczne zaangażowanie i ciężką pracę!🙂
Koniec roku szkolnego wiąże się również z ostatnim dzwonkiem dla niektórych nauczycieli. Podczas uroczystości podziękowania za swoją niezastąpioną pracę otrzymała Pani Anna Łoboda, która postanowiła zakończyć karierę w szkole. Pani Anno, dziękujemy za wsparcie duchowe, którego udzielała nam Pani w dobrych i złych chwilach. Będzie nam Pani brakować!
Z łezką w oku żegnaliśmy również wieloletniego pracownika naszej szkoły – Pana Waldemara Stasiaka – który odchodzi na zasłużoną emeryturę. Delegacje nauczycieli, samorządu szkolnego oraz uczniów złożyły na ręce Pana Waldemara serdeczne podziękowania, kwiaty💐 i upominki. W pożegnaniu uczestniczyli również absolwenci z pierwszej klasy Pana Waldemara, którzy ukończyli szkołę w 1995 roku.
Pan Waldemar na zawsze pozostanie w pamięci pracowników szkoły i uczniów jako człowiek zawsze służący dobrą radą i pomocą, z nieustającym uśmiechem na twarzy i niebywałym poczuciem humoru.
Panie Waldemarze, będziemy za Panem tęsknić!
A teraz życzymy wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji! 🙂🏖🏜⛰☀️🥳