„Dobry Wieczór”

Wczorajszy sobotni wieczór był w Dworku na Długiej niezwykłą ucztą dla ducha 🙂 Na początek odbyło się kolejne spotkanie ludzi wrażliwych na piękno słowa z cyklu „Dobry Wieczór”. Wśród lokalnych poetów zaprezentowała się również nasza uczennica – Weronika Gos, której gratulujemy talentu 🙂 ✍️ Liryki tego spotkania krążyły wokół tematu kobiety – z racji obchodzonego ostatnio dnia kobiet – oraz długo wyczekiwanej przez wszystkich wiosny 😁☀. W kilku utworach nie zabrakło także odwiecznych bolączek człowieka związanych z przeżywaniem nieszczęśliwej miłości czy też cierpienia po odejściu kogoś bliskiego…
W drugiej części wieczoru nasze zmysły zaczarował zespół @Meryleen. Ich występ był dopełnieniem części pierwszej. Teksty piosenek i muzyka poruszyły chyba każdego obecnego na koncercie gościa.🎤🎸🥰
Dziękujemy za to urocze spotkanie